Papier Wrap

Papier ponacinany Wrap

 

Papier ponacinany w systemie Wrap to nowatorskie rozwiązanie dla magazynów logistycznych. Nacinany papier tworzy podczas pakowania strukturę 3D powodująca zwiększenie nie tylko długości, ale również objętości.

Papier może być wykorzystany do pakowania różnych przedmiotów a także jako wypełniacz pustych przestrzeni w paczce.

Ponacinany papier świetnie zastępuje folię bąbelkową. Papier w przeciwieństwie do folii jest przyjazny naturalnemu środowisku i ulega szybkiej biodegradacji.

Zaletą papieru Wrap jest estetyka, co ucieszy osoby odbierające zakupiony towar. Towar tak zapakowany jest czysty, jak również zabezpieczony do przebycia podróży do naszych Klientów.

Papier Wrap wychodzi dużo taniej niż owijanie towaru zwykłym papierem bez nacięć. Jest to możliwe gdyż odpowiednie nacięcia oraz zagniecenia układają się w taki sposób, że tworzy się tzw. „plaster miodu”.

Do rozwijania papieru można zastosować proste urządzenia umożliwiające ustalenie rozciągania papieru. Papier nacinany bardzo dobrze spisuje się podczas pakowania kosmetyków, leków, alkoholi, zabawek, prezentów oraz wielu innych towarów.

 

Jeżeli chcesz zabezpieczyć wysyłany towar  a także wypełnić pustą przestrzeń w paczce zachęcamy do wypróbowania nacinanego papieru.

Więcej informacji udzielamy mailowo biuro@serwispak.com lub pod numerem telefonu 509-109-415.

 

Tagi: , ,

Komentowanie wyłączone.