AirPaq

Opakowania nadmuchiwane AirPaq

 

Opakowania kolumnowe AirPaq lub Air Columns to skuteczny sposób ochrony produktów podczas ich transportu kurierem do Twojego Klienta.

AirPaq jest tak skonstruowany, że nawet po przebiciu jednej z kolumn opakowanie i tak utrzymuje powietrze w innych kolumnach. Zaworki zwrotne uniemożliwiają bowiem uciekanie powietrza z innych przegród wypełnionych powietrzem.

Opakowania kolumnowe świetnie sprawdzają się podczas pakowania butelek jak również laptopów. Na stronie AirPaq podano wielkości oraz wymiary tych opakowań. Można takie typu opakowanie wykonać również na indywidualne zamówienie w Chinach. Projekt i wysyłka to jednak czas oczekiwania około 1-2 miesięcy.

Opakowanie nadmuchiwane

Opakowanie kolumnowe na laptopa

Kolumnowe opakowania nadmuchiwane to rozwiązanie, które pozwala zabezpieczyć również tablet, notebook, słoik, elektronikę, dyski twarde oraz wiele innych towarów. Karton niestety trzeba dopasować do wielkości AirPaq oraz wypełnić wypełniaczami do paczek, co uniemożliwi przemieszczanie się go w pudełku.

AirPag to kolumnowe rozwiązanie, które możemy polecić. Po upuszczeniu w takim opakowaniu zapakowanej butelki z jednego metra na betonową posadzkę, nie została ona potłuczona. Świetnie sprawdza się ten rodzaj opakowania dla zabezpieczenia soków w butelkach, chemii gospodarczej jak również kosmetyków.

Tagi: , , , ,

Komentowanie wyłączone.